• 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

«Жінка III тисячоліття»

Заслужено «Жінкою ІІІ тисячоліття» стала перший заступник голови Хмельницької обласної ради і співголова політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Неля Вячеславівна Андрійчук

12 листопада у Національній Опері України пройшла IX церемонія нагородження Всеукраїнської Премії «Жінка III тисячоліття».

Ця нагорода, що вручається щорічно з 2006 р. міжнародною громадською організацією «Жінка III тисячоліття» українським жінкам, що зробили значний внесок у певну галузь та реалізувались у різноманітних сферах діяльності у чотирьох категоріях: «Знакова постать», «Рейтинг», «Перспектива» та «Надія України».

Заслужено «Жінкою ІІІ тисячоліття» стала перший заступник голови Хмельницької обласної ради і співголова політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Неоніла В'ячеславівна Андрійчук.

Неоніла В'ячеславівна Андрійчук

Найвищою відзнакою Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття» є статуетка роботи скульптора Володимира Шолудька. Вона символізує силу і витонченість, підкреслену суворість і зворушливу тендітність – риси Сучасної Жінки.

Щирі вітання і побажання здоров'я, всіх земних щедрот, легкої дороги до подальших грандіозних здобутків побажали їй однодумці, члени команди «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ». Працювати поряд з такими людьми, як Галина Федорівна Герега, яка отримала відзнаку «Жінка ІІІ тисячоліття» у 2009 р., як Неоніла В'ячеславівна Андрійчук – це честь. Такі люди є взірцем, як жити і працювати для всіх людей!

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.  

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці