• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Благодійна акція Хмельницькому військовому госпіталю продовжується

За конкренті справи

Хмельницький військовий госпіталь пройшов довгий та героїчний шлях на теренах багатьох країн Європи як під час Другої світової війни, так і в післявоєнні роки, коли солдати і офіцери виконували інтернаціональний обов’язок в гарячих точках світу.

Військові лікарі повернули діючій армії понад 40 000 солдат та офіцерів. Сьогодні Хмельницький госпіталь, який розташований на вул. В. Чорновола, 122, продовжує свої славні традиції, працює напружено, лікуючи військовослужбовців Збройних Сил України, військовослужбовців – учасників АТО, ветеранів Збройних Сил України.

За рік в лікувальних відділеннях госпіталю проходять лікування більше 5000 хворих, поліклініка госпіталю приймає та консультує понад 34 тис. пацієнтів, за період проведення АТО проліковано більше 2000 поранених, травмованих та хворих військовослужбовців – учасників АТО. Але у госпіталі є одна велика проблема – він не має ліфту для транспортування важкохворих, поранених бійців.

Працівники ДНЗ «Берізка»

Політична партія«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», громадські організації, волонтери, однодумці в жовтні 2016 р. розпочали роботу зі збору коштів на ліфт госпіталю. На сьогоднішній день зібрано 200 тис. грн. Це одна четверта частина (потрібно 800 тис. грн.).

Першими відгукнулись на звернення ПП «За конкретні справи» підтримати ініціативу БО  «Благодійний фонд  охорони здоров’я військовослужбовців Хмельниччини»  працівники ДНЗ «Берізка» і зібрали кошти (400 грн).

Першими встановили скриньки зі збору коштів для госпіталю та перерахували у жовтні кошти були:

  • смт Чемерівці - 1400 грн.,
  • смт Ярмолинці - 300 грн.,
  • м. Шепетівка - 500 грн.,
  • м. Летичів - 500 грн.,
  • м. Кам'янець-Подільський - 550 грн.

Робота продовжується. Так, у місті Городок працівники громадської приймальні проводили збір коштів на будівництво лікарняного ліфту. Всього зібрано і відправлено 1 500 грн., але збір коштів продовжується.

Закликаємо всіх небайдужих людей приєднатись до проведення патріотичної акції, залучивши до волонтерської роботи студентів коледжів, вищих навчальних закладів, школярів! Саме така робота стане неабияким кроком у напрямку виховання дітей та юнацтва у дусі справжнього патріотизму та любові до своєї Батьківщини!

Віримо, що всі разом ми зможемо побудувати ліфт у Хмельницькому військовому госпіталі!

Звертаємося до депутатів Хмельницької обласної, міської, селищної рад з проханням про прийняття рішення постійного інформування населення області щодо збору коштів на будівництво ліфту у шпиталі.

Реквізити благодійної організації:

«Благодійний Фонд охорони здоров’я

військовослужбовців Хмельниччини»:

ЕДРПОУ-10543173, МФО-315405, р/р 26006052307204,

Банк-отримувач: ПАТКБ Приватбанк

Автор: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці