• 001.jpg
  • 002.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Перекрито дах хірургічного відділення

Старий шифер покрівлі (1200 листів) не витримав навали стихії

Потреба в перекритті даху над хірургічним відділенням Городоцької ЦРЛ виникла внаслідок величезного липневого граду, від якого постраждали багато будівель нашого району. Старий шифер покрівлі (1200 листів) не витримав навали стихії, і вода через численні отвори почала протікати в приміщення лікарняного відділення, в палати з хворими людьми.

Будівельники вчасно перекрили та утеплили покрівлю

Не залишились осторонь цієї проблеми народний депутат України Олександр Герега, команда ПП «За конкретні справи», генеральний директор ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимир Соха та президент корпорації «Оболонь» Олександр Слободян. Компетентні фахівці проаналізували збитки, спричинені наслідками стихії, підрахували кількість потрібних будівельних матеріалів, і ремонтна бригада приступила до виконання робіт. Незважаючи на те, що на Городоччині в цей період проходили численні опади, будівельники вчасно перекрили та утеплили покрівлю. Під цим дахом розміщені хірургічне, травматологічне, реанімаційне, гінекологічне та дитяче відділення. Внаслідок утеплення покрівлі в палатах хірургічного відділення стане значно тепліше.

Перекрито дах хірургічного відділення

Колектив Городоцької ЦРЛ, жителі Городоцького району висловлюють щиру подяку народному депутату України Олександру Герезі, команді ПП «За конкретні справи»,  генеральному директору ТОВ «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимиру Соха та президенту корпорації «Оболонь» Олександру Слободяну за розуміння, та надану допомогу в перекритті дахів вказаних будівель.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці