• 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Гідності та Свободи

Присутні почули промову від отця Сергія Хитрого, проректора інституту Богословських наук

День Гідності та Свободи – урочиста подія, яка відзначається щороку з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

День Гідності та Свободи став своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначався на честь Помаранчевої революції з 2005 по 2011 роки 22 листопада, але згодом був скасований. Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

По закінченні заходу присутні поклали квіти до погруддя  С.М. Грушевського.

Урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи проходили в Городоцькій центральній районній бібліотеці. Про поняття гідності та свободи  присутні почули промову від отця Сергія Хитрого, проректора інституту Богословських наук, під час історичної  години «Історію творять вільні». На заході були присутні кадети «Юні захисники Вітчизни» Городоцької ЗОШ №4, молодь та громадськість, керівництво міста та району, члени ПП «За конкретні справи».

По закінченні заходу присутні поклали квіти до погруддя  С.М. Грушевського.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці