• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Вшановано пам’ять жертв голодоморів в Україні

Вшановано пам’ять жертв голодоморів в Україні

26 листопада 2016 року на центральній площі міста відбувся мітинг-скорботи пам’яті жертв голодоморів «Палає свічка пам’яті». Захід відбувся з нагоди 84-ої річниці вшанування пам’яті загиблих в роки геноциду українського народу за участю керівництва міста та району, делегацій трудових колективів, організацій, установ, громадських організацій, політичної партії «За конкретні справи», представників духовенства та ЗМІ.

«День пам`яті жертв голодоморів має об’єднати всіх нас – владу, громадсько-політичні сили, всіх громадян – навколо збереження пам’яті про загиблих від голоду», - наголосили священнослужителі різних конфесій. Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам’ять про померлих у роки голодоморів. По завершенню мітингу запалено свічки пам’яті і скорботи та відправлено панахиду за невинно загиблими жертвами геноциду.  

Представники політичної партії «За конкретні справи»     

      У рамках заходів, що проводяться  у районі протягом листопада  поточного року, у всіх загальношкільних навчальних закладах району, закладах культури проводився Тиждень пам’яті жертв голодоморів з 23 по 28 листопада. Працівниками районної та сільських бібліотек, Городоцького районного краєзнавчого музею  розгорнуто тематичні виставки архівних матеріалів та спогадів  очевидців.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці