• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Ми малюємо мир

Відбувся тематичний вечір зустрічі з волонтерами «Ми малюємо мир»

30 листопада 2016 року в приміщенні Городоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3 відбувся тематичний вечір зустрічі з волонтерами «Ми малюємо мир». Святково-патріотичну програму підготувала вчитель початкових класів  Кайданська Людмила Леонтіївна за підтримки депутата міської ради від ПП «За конкретні справи» Гумінської Надії Павлівни.

На свято були запрошені волонтер Павлюк Марія Михайлівна та члени  бригади з ремонту військової техніки та відправки її в зону АТО Кузьменко Дмитро Володимирович та Ратушняк Едуард Петрович. Також були присутні учні школи, їхні батьки, представники ПП «За конкретні справи» та жителі міста.

Учні школи передали волонтеру Марії Павлюк для бійців АТО теплі шкарпетки та дитячі малюнки.

   На святі лунали патріотичні пісні, школярі декламували вірші, танцювали. Пісні в супроводі бандури прозвучали у виконанні Ганни Василівни Гребенюк, учителя дитячої музичної школи.

Загальне фото

Надія Гумінська вручила подарунки від ПП «За конкретні справи» почесним гостям.

Святкова програма «Ми малюємо мир» виховує підростаюче покоління в дусі патріотизму та прищеплює любов до рідної батьківщини.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці