• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Благодійні ярмарки

23-24 листопада у школі були проведенні благодійні ярмарки

Коли педагогічний і учнівський колективи загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №4 м. Городка  дізналися про чергову благодійну справу політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» - збір коштів на ліфт Хмельницькому військовому госпіталю, без роздумів взялися допомагати їм у цьому. 23-24 листопада у школі були проведенні благодійні ярмарки. Першого дня смачну домашню випічку готували батьки з учнями початкових класів, а наступного для до акції долучилися й учні 5-11 класів.

Частину виручених коштів було передано представникам Городоцького осередку політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», а іншу було вирішено передати колишній учениці нашої школи, яка на даний час перебуває в інтернаті.

Директор школи О.Р. Дроник

Нам не байдужа доля нашої учениці, адже школа – це одна велика сім’я, і колишніх членів сім’ї не буває, тому ми не повинні залишати близьких людей в біді. Тому і наших захисників, які отримали поранення, ми не повинні залишати напризволяще.

Ірина Демкович

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці