• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міжнародний день інвалідів

Святковий концерт відбувся для діток з обмеженими фізичними можливостями в Городоцькому центрі реабілітації

Близько 10% людей, що населяють планету Земля, інваліди. Цифра катастрофічна за своїми масштабами. І, треба визнати, зростає з року в рік. Проблеми інвалідів у кожній державі схожі між собою.

 Люди з певними вадами ніяково почуваються в колі здорових. Їм здається, що їх намагаються уникати, щоб не образити зайвим словом чи жестом.

 У багатьох країнах світу в Міжнародний день інвалідів проходять спартакіади, в яких беруть участь люди з обмеженими можливостями. Вони демонструють не тільки фізичну силу, але і внутрішні резерви організму, намагаючись довести всьому світу, що можуть жити повноцінно, яскраво і насичено.

 В Україні близько 3 мільйонів людей - інваліди. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт - це все потрібно людині з особливими потребами. Але не будемо забувати про головне - увагу та розуміння. І не тільки 3 грудня, а постійно. 

2-го грудня святковий концерт відбувся для діток з обмеженими фізичними можливостями в Городоцькому центрі реабілітації. Гостей заходу радували концертні номери як запрошених артистів (вихованців Городоцької гімназії, другої школи), так і вихованців реабілітаційного центру. У залі лунали пісні й танцювали таночки. І птахи з одним крилом посміхалися щасливою посмішкою.

Загальне фото

Із подарунками на свято завітали представники районної влади, управління праці та соціального захисту, політичної партії «За конкретні справи».

Також цього дня в приміщенні Городоцького центру реабілітації проводився шахово-шашковий турнір.

Найкращі результати і загалом перемогу в безкомпромісній боротьбі здобули:

Шашки

1 місце -  Костянтин Омельчук

2 місце – Тамара Марчук

3 місце – Ольга Вохміна

Шахи

1 місце – Олександр Ящук

2 місце – Валерій Антонюк

3 місце – Борис Снігурський

 Після завершення турніру переможці та призери отримали заслужені нагороди від представників ПП «За конкретні справи».

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці