Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

Урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування

7 грудня в приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування.

У заходах взяли участь голова районної ради Ольга Петрівна Зелінська, Городоцький міський голова Василь Васильович Підлісний, голова районної державної адміністрації Віталій Вікторович Кропивницький, голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський, сільські голови району, посадові особи місцевого самоврядування,  депутати районної, міської рад, а також ветерани місцевого самоврядування та депутати минулих скликань. Продовженням свята стало відзначення кращих представників органів місцевого самоврядування. 

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування району, активну громадянську позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесними нагородами було нагороджено депутатів різних рівнів та  представників органів місцевого самоврядування. Гарного настрою усім присутнім додав святковий концерт за участю творчих колективів та солістів-виконавців Городоччини.

7 грудня в приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо  громади, відстоює її потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Городоччини та України.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка