• 01.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ОБРАНО НОВОГО КЕРІВНИКА РЕГІОНАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД

Сьогодні у стінах Хмельницького центру підвищення кваліфікації державних службовців відбувся круглий стіл для сільських голів Хмельниччини

Сьогодні у стінах Хмельницького центру підвищення кваліфікації державних службовців відбувся круглий стіл для сільських голів Хмельниччини. Програма круглого столу була спрямована на вивчення удосконалення законодавчої бази в умовах децентралізації влади в Україні. Організатором навчання виступила Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за фінансової підтримки Спільного Проекту ЄС та Програми Розвитку ООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду".

Варто зазначити, що після проведення круглого столу відбулося засідання регіонального відділення асоціації сільських та селищних рад. Під час якого було обрано нового керівника регіонального відділення. Новообраним головою асоціації на Хмельниччині відкритим голосуванням обрано члена команди партії "За конкретні справи" Собаня Олександра Володимировича.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці