• 02.jpg
  • 04.jpg
  • 01.jpg
  • 03.jpg
  • 05.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День святого Миколая

День святого Миколая

День Святого Миколая - найбажаніший день у році для дітей. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть за вікно, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У день перед святом згадують всі свої добрі і злі вчинки, зважують, чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов'язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик. Ця різочка є своєрідним попередженням дитині, що час задуматися над своєю поведінкою і виправитися.

А в ніч на 19 грудня до кожної дитинки приходить Святий Миколай і кладе під подушку подарунки.

У наш час з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись сиротами та знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

Цими святковими днями представники Городоцької районної організації ПП «За конкретні справи» разом зі «Святим Миколаєм» завітали у шкільні та дошкільні навчальні заклади Городоччини, щоб побажати миру, здоров’я й радості у це свято й передати солодощі.

Народний депутат верховної ради України Олександр Герега вірить, що українські діти заслуговують на те, щоб рости у мирі, добрі і любові та робить для цього усе, щоб наша малеча мала щасливе і безтурботне дитинство.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці