• 05.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Святий Миколай чекає дітей у своїй резиденції

В центрі міста вперше запрацювала резиденція Святого Миколая

У нас уже стає доброю традицією, що Святий Миколай здійснює мрії усіх дітлахів та  кладе їм подарунки під подушки в ніч на 19 грудня, тим самим створюючи святковий настрій. Цього дня у Городоцьких школах та дитячих садках відбулися святкові ранки, де діти молодшого шкільного та дошкільного віку отримали солодкі подарунки від народного депутата України Олександра Гереги.

А в центрі міста вперше запрацювала резиденція Святого Миколая. Чимало юних городоччан прийшли на святковий захід. Для них із виставою про свято Миколая виступили: зразковий ансамбль «Щедрик» (керівник Надія Гумінська),  фольклорний гурт Будинку дитячої творчості (керівник Наталія Надвенична), зразковий ансамбль «Росинка» (керівник Тетяна Мисик), та вихованці духовно-просвітницького центру «Держава». Цього дня діти співали пісень, декламували вірші та водили хороводи. Привітав юних городоччан із святом казки та дива міський голова Василь Підлісний, з вказівки якого новорічна ялинка міста засяяла різнокольоровими вогниками.  

Новорічна ялинка в м. Городок

Святий Миколай був готовий вислухати кожну чемну дитину та вручити їй солодкий дарунок чи білет на безкоштовне відвідування розважального закладу, проте натиск дітвори та батьків був такий великий, що, організатори вирішити закрити резиденцію Святого Миколая, оскільки була ймовірна можливість дитячого травмування. Хоча, відтепер у Новорічно-Різдвяні свята Святий Миколай зустрічатиме дітей у будиночку та вислуховуватиме їхні віршики, за що вони отримуватимуть подаруночки.  Також до 3 січня працюватимуть дитячі атракціони.

Олена МАТВЄЙЦЕВА фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці