• 02.jpg
  • 01.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Шана і вдячність за працю щоденну

Проведення капітального ремонту харчоблоку, створення належних умов для працюючих

Є такі люди: самовіддані у праці, з активною громадянською позицією, високим почуттям патріотизму та любові до рідної землі, які не тільки творять добрі справи, надають допомогу, здійснюють конкретні вчинки, а й дарують кожному промінець любові, надії, віри аби зробити цей світ добрішим та кращим. Саме таким є наш земляк, народний депутат України О. В. Герега.

В переддень новорічно-різдвяних свят колектив працівників та батьківська громада дошкільного закладу «Казка» висловлює щиру вдячність О. В. Герезі та команді політичної партії «За конкретні справи» за проведення капітального ремонту харчоблоку, створення належних умов для працюючих, за солодкі подарунки для малечі в День Святого Миколая. Нехай зерна Вашої любові, доброти, турботи, милосердя проростають гарним урожаєм, а ми бажаємо здоров’я, миру та злагоди у Вашій оселі!

Нове обладнання для харчоблоку

Нове обладнання для харчоблоку: морозильна камера, тістоміс, овочерізка, плита 6-камерна, жарочна шафа, м’ясорубка, картоплечистка, електросковорідка, бойлер, умивальник.

Працівники та батьківська громада дошкільного закладу «Казка»

Фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці