• 02.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 03.jpg
  • 05.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Півмільйона гривень - на потреби Городка

ручний трасопошуковий приймач для дослідження підземних комунікацій

За сприяння народного депутата України Андрія Шиньковича, співзасновника політичної партії «За конкретні справи», з Державного бюджету, відповідно до Постанови КМУ від 26 жовтня 2016 року, для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку м. Городка надійшла субвенція в сумі 500 тис. грн.

Півмільйона гривень - на потреби Городка

Через систему ProZorro було оформлено процедуру закупівель певного обладнання для ЖКГ - насамперед, для водопровідно-каналізаційного господарства, оскільки місто потребує постійної заміни зношених каналізаційно-водопровідних мереж. Відтак, для ефективної роботи комунального підприємства міста було закуплено ручний трасопошуковий приймач для дослідження підземних комунікацій, а також міні-електростанцію, лебідку з електродвигуном для водозабірних свердловин, інвертор зварювальний, насосні агрегати для артезіанських свердловин, станцію керування частотним перетворювачем, пускозарядний пристрій для запуску двигунів автомобілів у зимовий період та опалювальний котел для приміщення КП «Городоккомунсервіс».

Півмільйона гривень - на потреби Городка

Таким чином, завдяки народному депутату придбано необхідне обладнання для комунального підприємства міста, на яке у місцевих бюджетах зазвичай коштів не вистачає.

Олена Матвєйцева

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці