• 02.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні

Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні

Хмельницька обласна дитяча лікарня була створена у 1958 році і налічувала 75 ліжок. На сьогодні в лікарні 250 ліжок за 11 профілями у 7 відділеннях. Однак, усупереч вимогам законодавства, у структурі обласної дитячої лікарні відсутній повний спектр медичних служб для надання допомоги дітям краю. Так, обласні структурні підрозділи розпорошені між 6-ти спеціалізованими медичними закладами як міського, так і обласного рівня. А це не сприяє раціональному використанню медичного потенціалу в інтересах здоров’я дітей області. 

Щороку послугами Хмельницької обласної дитячої лікарні користуються понад 40 тисяч дітей з різних куточків нашої області. 

Лікарня також є базою для до- та післядипломної підготовки лікарів і молодших медичних спеціалістів лікувально-профілактичних закладів області, основною клінічною базою кафедри педіатрії факультету післядипломної освіти Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова та Хмельницького базового медичного коледжу. 
У 2011 році було ухвалено Концепцію створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні, яка повинна була реалізовуватись у три етапи: будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва); будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні; а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва). 

Проте кошти, необхідні для проведення відповідних робіт, поки так і не виділені. 

Тому пропонуємо у 2017 році винайти ресурси, необхідні для будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. 
Реалізація цього проекту дасть змогу повноцінно надавати доступну високоспеціалізовану медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів. А заклад зможе сконцентровувати кадрові та матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології. 

Автори проекту - депутати Хмельницької обласної ради:

Савчук Олександр Петрович 
Андрійчук Неоніла В’ячеславівна 
Олуйко Віталій Миколайович 

Для його реалізації  потрібно зібрати 1000 голосів.

Звертаємося до усіх небайдужих з проханням підтримати проект.

Підписати петицію можна на сайті Хмельницької обласної ради –

http://e-dem.in.ua/khmelnytskyi-or/Petition/View/11

Інструкцію для підписання петиції можна завантажити з нашого сайта, перейшовши за посиланням:

http://nashgorodok.km.ua/documenty/петиція.docx 

Переглянути список осіб, які підписали петицію можна, перейшовши за посиланням -

http://e-dem.in.ua/khmelnytskyi-or/Petition/ViewSigns/11

Дата початку збору підписів: 28 грудня 2016 р.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці