• 05.jpg
  • 02.jpg
  • 01.jpg
  • 04.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

СВЯТО КОЛЯДИ

Жителі разом із учасниками програми виконували традиційні колядки, віншували на радісний і щасливий 2017-й рік

Старий Новий рік у Городку відзначили фестивалем «Різдвяний передзвін» усі, кого не злякала погода, прийшли веселитись 13 січня на центральну площу нашого міста. Протягом двох годин місто весело колядувало, жителі вітали одне одного і бажали миру й злагоди в державі. Святкове дійство організували працівники закладів культури за ідеєю настоятеля храму Св. Юри отця Зиновія. Цього дня для городоччан та гостей міста колядували вихованці Духовно-просвітницького церкву «Держава», самодіяльний народний фольклорний ансамбль Городоцького РБК «Сонячне коло», аматорський народний хор ветеранів праці «Червона калина» Городоцького РБК , а також хори всіх релігійних конфесій міста та гості свята з Ярмолинеччини.

Спільну коляду співали церковні хори храмів у честь Св. Онуфрія, Св. Станіслава, Ікони Почаївської Божої Матері, Людмили Чеської та Св. Юри. Всім присутнім колядники традиційно бажали щастя, злагоди, багатства та довголіття. Окрім того, бажали і миру українцям.

Старий Новий рік у Городку  відзначили фестивалем «Різдвяний передзвін»

Городоччани залишились задоволені святом Коляди. Бо навіть у такий важкий для України час кажуть: відмовлятися від традицій не потрібно. Жителі разом із учасниками програми виконували традиційні колядки, віншували на радісний і щасливий 2017-й рік. Насам- кінець колядники побажали городоччанам побільше нових радостей та поменше старих смутків. Варто зазначити, що свято Коляди відбувається в нашому місті вдруге і, напевно, стане доброю традицією.

Ольга Федорова, фотографії Андрія Савченка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці