• 03.jpg
  • 04.jpg
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 02.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Дякуємо за дієвий відклик на всі наші прохання!

Городоцький телерадіопресцентр

"Праця не тільки там,
де людина сіє хліб або садить дерево.
Найбільш тонка, найбільш складна праця,
коли людина читає "поміж рядків" поклик про допомогу.
Ця праця є вищою мірою людського духу".

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашому народному депутату України Олександру Герезі. Людині, яка відклавши безліч турбот та проблем, прийшла на допомогу колективу Городоцького телерадіопресцентру і своєю доброчинністю допомогла зробити приміщення, в якому працюють журналісти затишним, привітним та гостинним. Декілька років тому за сприяння Олександра Володимировича в приміщенні телерадіопресцентру було зроблено капітальний ремонт: замінені двері, відремонтовано стелю, підлогу, яку було вистелено ламінатом, стіни, які тепер асоціюються із сонячним світлом та оптимізмом.

Та липневий градобій знову завдав шкоди будівлі, в якій працює колектив телерадіопресцентру: дах приміщення став схожим на решето. І вкотре Ваша підтримка стала свідченням небайдужого ставлення до наших проблем. Дякуємо за дієвий відклик на всі наші прохання! Нехай доброчинність завжди повертається до Вас сторицею. Нехай над Вами, шановний Олександре Володимировичу, завжди височіє корона ДОБРОГО ІМЕНІ, яку носити найважче.

З повагою та вдячністю колектив Городоцького телерадіопресцентру.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці