• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

ЗАХОДИ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

       З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України 20 січня 2017 року  в  Городоцькій районній державній адміністрації відбулось урочисте зібрання за участю  керівництва міста та району, керівників підприємств, установ і організацій, представників громадськості, членів районної організації політичної партії «За конкретні справи».

       З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Віталій Вікторович Кропивницький, який відзначив, що в сьогоднішній непростий час тема соборності звучить по-особливому і потрібно максимальне єднання усього українського народу задля миру і спокою в нашій державі.

          З нагоди урочистостей до Дня Соборності України в центральній районній бібліотеці та усіх бібліотеках району також були представлені тематичні книжкові виставки. Під час роботи виставок, які будуть працювати до 1 лютого 2017 року, планується проведення відкритих зустрічей з дітьми та молоддю міста і району, а також з представниками різних національних меншин. Героїзму  та  світлій пам’яті загиблим захисникам цілісності України оголошувалась  хвилина  мовчання. Насамкінець заходу у виконанні народного аматорського ансамблю пісні «Співуче джерело» Городоцького районного Будинку культури прозвучав духовний гімн України М. Лисенка «Боже  Великий  Єдиний…». Також по завершенню заходу здійснено покладання квітів до погруддя першого президента України М.С.Грушевського.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель.

Ольга Федорова, фотографії Андрія Савченка.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці