• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман на Хмельниччині

Атомна енергетика та військове виробництво: прем’єр-міністр Володимир Гройсман на Хмельниччині

 

16-й прем’єр-міністр України Володимир Гройсман завітав до Хмельницької області. Перебуваючи на цій посаді з квітня минулого року, до нашого краю навідався вперше. Місто обачно оминув, і прилетів одразу до Старокостянтинова. Там і був перший пункт відвідин – Старокостянтинівська центральна районна лікарня, зокрема, реконструйоване пологове відділення. Далі у розкладі поїздки – 2 стратегічних підприємства. І перше з них – Хмельницька Атомна Електростанція у Нетішині.

Так, для голови Кабміну провели екскурсію самою АЕС, а у навчально-рятувальному центрі продемонстрували роботу в разі надзвичайної ситуації. Володимир Гройсман розповів: уряд ставить за завдання перегляд програми розвитку атомної енергетики до 2040-го року. Окрім того, зазначає – продаючи енергію за кордон, можна отримувати додаткові валютні надходження, що безперечно позитивно впливатиме на економіку нашої держави.

Зазначив, що з 1 січня та 1 квітня буде зменшена до 15% ціна на електроенергію для промислового виробництва. А уже понад півроку предметно працюють над тим, аби забезпечити повну енергонезалежність нашої держави. Так, тільки виробіток газу у 2016 зріс на 100 млн. кубів.

Окремо прем’єр-міністр зауважив, що незабаром обласним осередкам Обленерго загрожує суттєва перевірка на корупційні діяння. А також не оминув і гучне питання зарплат. Зауважив, що у своєму бюджетному секторі уряд зробив все можливе – нині справа за людьми та правоохоронними органами.

Третім і останнім пунктом відвідин Володимира Гройсмана став Шепетівський ремонтний завод, що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром». Лише за час проведення АТО тут було відремонтовано 1061 одиниць ракетно-артилерійського озброєння.

Володимир Гройсман переконує: ми маємо бути самодостатніми в усіх циклах виробництва. І якщо раніше ми були залежними від постачання військової техніки з-за кордону, особливо з території Росії, то нині наша країна практично повністю від цього відмовляється .

Підбиваючи підсумок своїй подорожі, прем’єр-міністр зазначив, що подібні робочі поїздки необхідні, адже жодна статистика чи документальна звітність не замінить побаченого на власні очі, та живого людського спілкування.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці