• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Городоцькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Свої вітання з цієї нагоди воїнам-афганцям, учасникам локальних конфліктів в інших державах висловили перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Зборовський та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Віталійович Сайко.

Від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги представник політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Василь Іванович Накутній привітав з цим водночас сумним і радісним днем воїнів-інтернаціоналістів і наголосив, що: «День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим воїнам, але й вираз глибокої вдячності та поваги всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок».

Присутні в залі вшанували пам’ять полеглих земляків хвилиною мовчання. Для воїнів-інтернаціоналістів звучали пісенні вітання працівників Городоцького районного Будинку культури та Городоцької дитячої музичної школи, також було розгорнуто тематичну виставку «Війна пройшла по їхніх долях…».

Ірина ЛУТКОВСЬКА, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці