ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Городоцькому районному Будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану.

Свої вітання з цієї нагоди воїнам-афганцям, учасникам локальних конфліктів в інших державах висловили перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Зборовський та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Віталійович Сайко.

Від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги представник політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Василь Іванович Накутній привітав з цим водночас сумним і радісним днем воїнів-інтернаціоналістів і наголосив, що: «День 15 лютого – це не тільки данина пам’яті загиблим воїнам, але й вираз глибокої вдячності та поваги всім, хто повернувся додому, хто чесно і мужньо виконав свій військовий і громадянський обов’язок».

Присутні в залі вшанували пам’ять полеглих земляків хвилиною мовчання. Для воїнів-інтернаціоналістів звучали пісенні вітання працівників Городоцького районного Будинку культури та Городоцької дитячої музичної школи, також було розгорнуто тематичну виставку «Війна пройшла по їхніх долях…».

Ірина ЛУТКОВСЬКА, фотографії Андрія Савченка