• 04.jpg
  • 05.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 01.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Зустріч з Василем Володимировичем Скальським

Зустріч з Василем Володимировичем Скальським

Чергове засідання любительського об’єднання «…А ще не вечір» пройшло 26 лютого цього року. І присвячене воно було зустрічі із почесним громадянином м.Городок, автором книги «На зламі епох» Василем Володимировичем Скальським. Відрадно, що після презентації цієї книги, яка відбулась минулоріч у центральній районній бібліотеці, Городоцька ветеранська організація отримала чимало звернень-прохань про організацію ще однієї зустрічі з В.В.Скальським.

Традиційно така зустріч мала б знову відбутись у приміщенні центральної районної бібліотеки, але всіх охочих взяти участь читальна зала вмістити не змогла. Місцеве кафе із задоволенням прийняло на себе  місію затишного місця проведення заходу.

Чимало запитань було адресовано автору книги «На зламі епох». На всі В.В. Скальський  відповів із притаманним йому гумором і доброзичливістю. Цікаві розповіді почули присутні від В.Ф. Ясніцького, В.О.Вахрушева, А.Л.Ковальського, Г.Б. Баренбойма, Г.О. Адамчук та інших. Ведучий заходу директор ЦРБ  В.І. Бочарніков всім надав слово,  щоб висловити глибоку вдячність, повагу і шану порядній людині, колишньому керівнику  району В.В.Скальському.

Міський голова В.В.Підлісний та його заступник О.Т.Матвєйцева подарували авторові книги «На зламі епох» дарунок – картину, власноруч виготовлену вихованцями Городоцької дитячої художньої школи.

Не залишили нікого байдужим пісні у виконанні В.І.Москалюка та хору ветеранів «Червона калина».

Представник ПП «За конкретні справи» Лариса Голотова побажала усім присутнім міцного здоров'я, довгих років життя, миру та благополуччя, впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої держави і передала вітання та подяку автору книги від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги.

Віктор Іванович Бочарніков, Любов Володимирівна Воротна

На завершення зустрічі голова ради ветеранів Городоччини Л.В.Воротна подякувала В.В.Скальському, всім присутнім за те велетенське тепло і спілкування, що вирувало  у цій залі. 

Віктор Іванович Бочарніков, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці