• 03.jpg
  • 02.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 01.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Урочистості з нагоди Дня працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення

Привітали зі святом й працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Сатанівської об’єднаної територіальної громади

17 березня 2017 у приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Із привітаннями до присутніх працівників звернулись Городоцький міський голова Василь Васильович Підлісний, директор КП «Городоккомунсервіс» Ігор Леонідович Сагадін, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський.

У своїх вітальних словах виступаючі відмітили, що діяльність представників ЖКГ та побутового обслуговування є, на перший погляд, непримітною, але вкрай важливою і кропіткою, адже праця починається вдосвіта, а завершується, коли усі жителі вже відпочивають.

У приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди Дня працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення

Представники влади подякували всім за старанну роботу щодо поліпшення благоустрою міста і нагородили кращих працівників почесними грамотами за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення роботи об’єктів житлово-комунального господарства та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, а голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги вручив усім присутнім працівникам ЖКГ та побутового обслуговування населення пам’ятні подарунки та висловив особливі слова вдячності ветеранам сфери житлово-комунального та побутового обслуговування населення, які протягом багатьох років працювали і працюють задля міста, також побажав міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, добра, радості, достатку і благополуччя кожній родині.

У ході заходу присутні мали змогу переглянути святкову концертну програму за участю аматорського народного фольклорного ансамблю «Сонячне коло», аматорського народного ансамблю танцю «Мрія» Городоцького районного Будинку культури, викладачів Городоцької дитячої музичної школи Володимира Пулика та Олександра Гуменюка.
Представники політичної партії «За конкретні справи» в цей святковий день привітали зі святом й працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Сатанівської об’єднаної територіальної громади.

Ще раз вітаємо працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення зі святом і дякуємо від імені усіх городоччан за комфорт, заквітчане та охайне місто, бажаємо Вам нових досягнень, надійної підтримки колег у здійсненні добрих починань, невичерпної життєвої енергії і професійної наснаги.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці