• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Міжконфесійний Хресний хід об’єднав близько тисячі городоччан

Міжконфесійний Хресний хід об’єднав близько тисячі городоччан

У Вербну неділю, 9 квітня, нашим містом пройшов урочистий Хресний хід. Молитовну ходу традиційно очолили священики різних конфесій нашого міста, а також віце-ректор Тернопільської вищої духовної семінарії отець Михаїл Пастух та студенти семінарії, які супроводжували процесію співом. Процесія вирушила від храму Святого Станіслава, пройшла центром міста аж до храму Святого Юрія. Під час Хресної ходи християни мали нагоду чути читання Старого і Нового Завітів, в котрих описано страждання Ісуса Христа заради спасіння цілого людства. В урочистості взяло участь близько тисячі городоччан. Кожен учасник ходи мав змогу символічно допомогти Ісусові нести важкого хреста. Особливо зворушливо було, коли хрест несли діти. Завершився міжконфесійний Хресний хід проповіддю священнослужителів.

- Під час Великого посту ми особливо роздумуємо про страждання та смерть Ісуса Христа,- говорить Зіновій Маланюк, настоятель храму Св. Юрія. - І саме під час цих роздумів ми аналізуємо своє життя, знаходимо істину і робимо висновок, що біль і страждання – це не є ціль нашого життя. Осягнення Небесного Царства – ось остаточна мета нашого життя. А тут, на землі, нам Господь допомагає пройти тернистий шлях. І щоб укріпитися в силі духовній, ми переживаємо моменти Хресної дороги Спасителя.

Наталія Попович.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці