• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Урочистості з нагоди 99-річчя з дня народження Г.І. Ткачука

Урочистості з нагоди 99-річчя з дня народження Г.І. Ткачука

12 квітня 2017 року у с. Лісоводи Городоцького району відбулися урочистості з нагоди 99-річчя з дня народження двічі Героя Соціалістичної праці, кавалера шести орденів Леніна, ордена Жовтневої революції, ордена Трудового Червоного Прапора Григорія Івановича Ткачука. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятного знака, який був встановлений у 2008 році з нагоди 90-річчя від дня народження Григорія Івановича Ткачука на вулиці, названій його іменем у м. Городок, через яку  він часто проїжджав, та до бронзового погруддя Г.І. Ткачука в с. Лісоводи.

У цей день багато теплих та щирих слів звучали на адресу Григорія Івановича.  Люди ділилися спогадами, згадували минуле. Слова привітання та вдячності виголосили: сільський голова Дзера Ігор Михайлович, представник ПП «За конкретні справи» Лариса Володимирівна Голотова та інші.

Своєю працею, вмінням господарювати Григорій Іванович Ткачук прославив Хмельниччину на весь світ. Такі люди, як Григорій Іванович, не чекали вдячності чи визнання, вони просто робили усе, аби рідна земля процвітала. Нехай збережеться в серцях жителів Городоччини і усіх, хто знав цю щиру і чуйну людину, світла й добра пам’ять.

Савченко А.В.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці