• 003.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Зустріч з Вірою Петрівною Спірякіною

Зустріч з Вірою Петрівною Спірякіною

25 квітня в Городоцькій районній бібліотеці відбулась зустріч із подільською письменницею, членом Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України», майстринею декоративно-прикладного мистецтва Вірою Петрівною Спірякіною.

Майстриня створює унікальні роботи з пір’я. Таким видом мистецтва в Україні не займається ніхто. Її твори прикрашають  колекції мистецтвознавців Франції, Німеччини, Ізраїлю, Польщі тощо.

Її картини виготовлені лише за допомогою пір’я та клею. Витонченість ліній, оригінальний задум картин художниця черпає із власної поезії.

Спірякіна Віра Петрівна народилася  1941 року в с. Ліпибоки Городоцького району Хмельницької області. Працювала в Ліпибоцькій школі старшою піонервожатою та вчителем малювання. Поетеса, художник. Закінчила Московський університет мистецтв. Працювала у військовій частині. Цілісність і багатогранність її душі підтверджувала працею в бібліотеці в офіцерському клубі.

На зустріч із майстринею прийшли багато творчих, не байдужих до мистецтва городоччан. Представники ПП «За конкретні справи» подякували майстрині за тепло і велич її поетичних образів, чарівний світ поезії, за поєднання слова і фарби.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці