• 005.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Погода

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

«НА ЧОРНОБИЛЬ ЖУРАВЛІ ЛЕТІЛИ»

Тематична виставка «На Чорнобиль журавлі летіли»

Все далі й далі від нас та жахлива від болю і горя квітнева ніч, ніч безмежного розпачу і розбитих людських доль. Ніч, з якої розпочалось нове літочислення для України і всього людства. 26 квітня 1986 р. сталася техногенна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції, звістка про яку облетіла весь світ. Згідно з офіційними даними, радіоактивному опромінюванню піддалися майже 8 400 000 мешканців Білорусі, України та Росії, що перевищує чисельність населення Австрії.

До 31-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи у Городку відбулася низка заходів, присвячених вшануванню подвигу героїв Чорнобиля, людей, які врятували світ.

Представники ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» відвідали тематичну виставку «На Чорнобиль журавлі летіли»

Представники ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» відвідали тематичну виставку «На Чорнобиль журавлі летіли», яка пройшла в Городоцькій ЦРБ. Виставка доповнена інформаційними матеріалами про трагічну подію далекого 1986-го, її наслідки та долі тисяч людей.

Проте, скільки б не пройшло часу, все одно чорнобильський біль чорною гіркотою осідає в душах українців, ця трагедія навіки оселилась у людських серцях. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Чорнобильська трагедія жорстоко нагадує нам про те, що люди ще не зовсім освоїли могутню енергію атома.

Представники ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» відвідали тематичну виставку «На Чорнобиль журавлі летіли»

Врятований світ – найкращий пам'ятник тим, хто загинув у чорнобильському пеклі. Пам'ятаймо про них і робімо усе, щоб ніколи у людській історії не повторився Чорнобиль.

Автори: Григор’єва О.О., Нескромнюк Л.Ю., фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці