• 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Біля Обеліску Слави було проведено мітинг

09 травня 2017 року були проведені районні заходи святкування 72-ої річниці перемоги у Другій світовій війні над нацизмом. Біля Обеліску Слави було проведено мітинг, у якому взяли участь керівництво району, ветерани війни і праці, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, учні шкіл району, депутат Хмельнницької обласної ради Володимир Поворозник, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський. Присутні на заході віддали шану загиблим воїнам хвилиною мовчання та висловили слова вдячності тим, які служили та продовжують свою службу в зоні АТО. Після покладання квітів мешканців та гостей нашого міста на центральній площі очікувала програма до Дня Великої Перемоги, яку подарували всім  творчі колективи міста. У церквах району всіх конфесій були відправлені панахиди за загиблими учасниками бойових дій у Другій світовій війні та у ході антитерористичної операції на Сході України.

Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 років.  Дякуємо тим, хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя, отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ми у вічному боргу перед вами, шановні ветерани, за обірвану війною юність, за мужність, силу духу, самопожертву, які ви виявили в боях за рідну землю. Памʼятаємо. Перемагаємо.Вклоняємось.

Представники ПП «За конкретні справи»

Ірина Лутковська

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці