• 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Україна - ДЕРЖАВА ЄВРОПЕЙСЬКА

У Центральній районній бібліотеці організовано книжкові експозиції сучасних письменників Європи

Відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003, починаючи з 2003 року, традиційно в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана, що стала «наріжним каменем Європейської федерації». Адже завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир у Європі.


11 травня 2017 року на центральній площі міста Городка в рамках святкування Дня Європи відбулась зустріч керівництва міста та району, членів Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» з переможцями обласних, Всеукраїнських, Міжнародних олімпіад та конкурсів, вихованцями СК Епіцентр - призерами Всеукраїнських та Міжнародних змагань з різних видів спорту, членами Малої академії наук учнівської молоді, громадськими активістами.

Загальне фото

У Центральній районній бібліотеці організовано книжкові експозиції сучасних письменників Європи, конкурси дитячих малюнків та читців європейської поезії: «До Європи – через книгу», «Перлини Європи», «За мир та спокій в Україні та Європі», «Україна – країна Європейських цінностей», «Європейський вибір України» та організовано тематичний захід « Україна - держава Європейська.

Ірина Лутковська

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці