• 004.jpg
  • 005.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 003.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День вишиванки

Городоччина активно долучилася до святкування Всеукраїнського свята Дня вишиванки

Городоччина активно долучилася до святкування Всеукраїнського свята Дня вишиванки. Державні службовці, працівники закладів освіти, культури медицини, учнівська молодь, дитячі навчальні заклади, члени політичної партії «За конкретні справи» 18 травня вдягнули українську вишиванку- національний оберіг. У загальноосвітніх навчальних закладах, установах культури району проведено тематичні заходи: виставки "Україна вишивана, мистецькі акції  «Фото у вишиванці".

З кожним роком збільшується кількість людей, які в повсякденному житті, а особливо на державні свята та в День вишиванки вбираються в національні костюми. Саме так жителі Городоччини демонструють не лише любов до своєї Батьківщини, повагу до своїх традицій, а й підтверджують, що вишиванка – це модне та стильне вбрання. Особливою популярністю вишиванки користуються серед молоді та дітей.

Довідково. Це міжнародне свято, яке започатковано в 2006 році, має на меті  зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Його відзначають щороку в третій четвер травня. У цей день кожен українець одягає вишиванку  на роботу, в  школу чи садочок. Основна ідея Дня вишиванки — збереження українських цінностей та їх популяризація.

Ірина Лутковська

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці