• 02.jpg
  • 05.jpg
  • 01.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПАМ’ЯТНОЇ МОНЕТИ “СТАРИЙ ЗАМОК У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ”

На реверсі срібної монети  номіналом 10 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю

18 травня 2017 року в Музеї грошей, що в міській Ратуші Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулась презентація пам’ятної монети “Старий замок у Кам’янці-Подільському”. У заході прийняли участь викладачі кафедри економіки підприємства — професор І.В. Ящишина та доцент Л.О. Матвейчук.

На реверсі срібної монети  номіналом 10 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю

Представлена монета введена у обіг національним банком України з 17.05. 2017 р. Фактично Нацбанк випустив дві монети:

  1. срібна монета номіналом 10 грн.;
  2. нейзильберова монета номіналом 5 грн.

На аверсі срібної монети  номіналом 10 гривень розміщено: угорі – малий  Державний Герб України та напис УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі –план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 10 ГРИВЕНЬ.

10 ГРИВЕНЬ

На реверсі срібної монети  номіналом 10 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ/ СТАРИЙ ЗАМОК (півколом угорі).

На аверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень розміщено: угорі – малий Державний Герб України та напис УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі – план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 5 ГРИВЕНЬ; праворуч – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

5 ГРИВЕНЬ

На реверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю та  розміщено написи: КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙСТАРИЙ ЗАМОК (півколом угорі).

В Музеї грошей, що в міській Ратуші Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбулась презентація пам’ятної монети

Джерело - http://ef.kpnu.edu.ua

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці