• 04.jpg
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Понад 2000 дітей взяли участь у спортивному святі області

Традиційно захід розпочався з урочистої ходи учасників та гостей свята

У Міжнародний день захисту дітей громадська організація «За конкретні справи» провела масштабне свято дитинства. Під патронатом народного депутата України Олександра Володимировича Гереги відбулось спортивне свято «Спартакіада Поділля 2017». Представники всіх районів та міст Хмельницької області мали можливість позмагатись за першість у таких дисциплінах: міні-футбол, баскетбол, волейбол, легка атлетика, спортивні танці, перетягування канату, туризм та «Ігри патріотів».

Традиційно захід розпочався з урочистої ходи учасників та гостей свята: у Чемеровецькому районі вулицями міста пройшли колони з найсміливіших туристів та кмітливих патріотів, у Дунаєвецькому районі вишикувалися футболісти та баскетболісти, Ярмолинецький район вітали легкоатлети та перетягувачі канату, а у Городоцькому районі урочистою ходою йшли волейболісти та кращі спортивні танцюристи області.

«Для нашого, як і для кожного району, щороку цей день – особливий. Адже у центральному парку збираються не лише мешканці міста та гості Спартакіади, а й приїздять з усього району, як дорослі, так і малі. Ми всі знаємо, що це свято, яке дарує безліч емоцій, неймовірні враження та позитив. Адже роботу, як організації «За конкретні справи», так і нашого народного депутата України Олександра Гереги, знають всі. І дуже приємно, що з кожним роком бажаючих взяти участь у заході все більше», – розповіла голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина.

На кожному майданчику стояла запекла боротьба, учасники прикладали максимум зусиль, аби отримати перемогу. Судді були вражені рівнем підготовки, тому що порівняно з минулим роком, діти приїхали ще більш загартовані та натреновані. А це свідчить про неабияку популяризацію спорту завдяки подібним заходам.

Попри втому та хвилювання усі команди намагались підтримувати не лише себе, а й представників інших районів, адже за їх словами – це видовище варте уваги і, таким чином, можливо почерпнути для себе чимало корисного. Не менш задоволені серйозним підходом дітей та тренерів і самі організатори.

Колективи один за одним демонстрували чудові вміння, гнучкість, пластику та відчуття танцю, тож журі було непросто

«Це вже 5 рік, коли у м. Городок збираються кращі спортсмени серед школярів, аби вибороти першість та отримати свої винагороди. Варто відмітити, що цього річ «Спартакіада Поділля» вразила своїми учасниками. Їх підготовка була на такому високому рівні, що переможців неможливо було передбачити. Кожен викладався на повну. Відповідно і ми намагались зробити все можливе, аби всі поїхали задоволеними. Тому що, як для народного депутата Олександра Гереги, так і для всієї нашої команди «За конкретні справи», діти – це пріоритет. Приємно і те, що з кожним роком до нас бажають долучатися інші небайдужі люди, підприємці, депутати, громадські діячі, які з задоволенням стають нашими партнерами. А це свідчить лише про те, що все більше людей хоче вкладати зусилля саме в підростаюче покоління», – зазначила керівник проекту «Спартакіада Поділля 2017», депутат Хмельницької обласної ради від ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Уляна Ткаченко.

Без перебільшення у спортивному комплексі «Епіцентр», що у місті Городок на Хмельниччині емоції зашкалювали під час нагородження, адже попри докладені зусилля були переможці та переможені.

За результатами змагань, призові місця посіли:

Міні-футбол:

І місце отримали гравці з Ізяславського району, ІІ місце – футболісти з Дунаєвецького району, бронзу повезли додому школярі з міста Нетішин.

Баскетбол:

І місце вибороли спортсмени з Кам’янця-Подільського, почесне ІІ місце посіли Ярмолинецькі спортсмени, бронзовими призерами стали та отримали кубок за ІІІ місце баскетболісти з м. Хмельницький.

Волейбол: Золоту нагороду вибороли представники Деражнянського району, срібло – Дунаєвецького району, почесне третє посіли дівчата з Нетішина.

Петерягування канату:

Найсильнішими виявились представники з Ярмолинецького району, Деражнянські силачі отримали ІІ місце, на ІІІ місці опинились представники Городоцького району.

Легкоатлетична естафета: 

І місце посіли спортсмени з Старокостянтинівського району, почесне ІІ місце – з міста Хмельницький, нагороду за ІІІ місце вибороли Дунаєвецькі спортсмени.

«Ігри патріотів»:

Кубок за І місце отримали діти з Чемеровецького району, ІІ місце місто Хмельницький, ІІІ – Теофіпольський район.

Спортивний туризм:

За перемогу нагородили туристів з м. Полонне, поступились переможцям представники Красилівського району, Кам’янець-Подільські мандрівники отримали ІІІ місце.

Церемонія нагородження

Найбільшою інтригою для всіх присутніх було рішення суддів у категорії «Спортивні танці». Колективи один за одним демонстрували чудові вміння, гнучкість, пластику та відчуття танцю, тож журі було непросто. За спільним рішенням, переможцями стали танцівники з м. Хмельницький, сріблом нагородили колектив з м. Городок, а бронзою – дівчат з м. Нетішин.

Ще більше втіхи у призерів «Спартакіади Поділля 2017» було від отриманих подарунків. За почесне ІІІ місце кожен учасник отримав цінні подарунки, колективи, що вибороли срібло, мають сертифікати на отримання сучасних спортивних костюмів, а чемпіони вже чекають на чарівну літню мандрівку, щоправда куди – для них ще залишається секретом.

Автор: Ю. Кучер, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці