• 04.jpg
  • 01.jpg
  • 05.jpg
  • 03.jpg
  • 02.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра

Це патріотичне гасло не раз звучало під час дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"(Джура), яка пройшла 29-30 травня у лісовому масиві, що біля села Кузьмин на Городоччині.

 Порівняно з минулим роком, коли учасниками заходу були 7 команд, тепер на патріотичну гру приїхало 10 команд школярів загальноосвітніх закладів району та міста. Окрім цього, збільшився перелік конкурсів у грі, а на переможців чекали цікаві призи.

- Безумовно, важливим напрямком школи є фізичне виховання дітей, – зауважує Вадим Пунда, начальник відділу освіти Городоцької РДА. – Але гра «Сокіл» (Джура) – це не тільки активний відпочинок на природі та цікаві конкурси. Це, насамперед, патріотичне виховання молоді, плекання поваги до здорового способу життя та любові до рідної держави.

У програмі змагань були такі конкурси, як "Впоряд" (стройова підготовка), "Стрільба", "Квест", "Ватра" (творчий номер кожної команди), "Добре діло" (доброчинне суспільно-корисне діяння учнівської команди), "Смуга перешкод", "Тернова гра" (колективне змагання між групами учасників), "Відун" (історичний конкурс), "Рятівник" (змагання з надання першої медичної допомоги) тощо. До речі, деякі учасники патріотично-військових змагань уже мають певний досвід, адже брали участь у минулорічній грі.

- Найбільше мені сподобався конкурс "Стрільба", – розповідає Ілона Грай, учениця 11 класу Кузьминського НВК. – Адже я вже мала досвід стрільби з пневматичної гвинтівки, отже, відстрілялася найкраще за усіх інших своїх друзів.

- Хоча усі види змагань були незвичайними та цікавими, але мені сподобався "Рятівник", бо мене цікавить медицина, – каже Ярослав Смаковський, учень-кадет 7 класу Городоцької ЗОШ №4. – Але гарні результати наш клас продемонстрував у конкурсі "Впоряд", адже за специфікою навчання ми постійно відпрацьовуємо навички стройової підготовки.

Окрім цього, до проведення та організації дитячо-юнацької гри "Сокіл" (Джура) долучилися представники спілки воїнів-афганців, Городоцького районного військкомату, члени Хмельницького козацького коша імені О. Ліщенка та районної організації політичної партії "За конкретні справи". Останні від імені народного депутата Олександра Гереги привезли переможцям похідні намети. Іще один намет призери отримали від спілки воїнів-афганців.

- Як важливо теперішньому поколінню рости здоровим і сильним, – зазначила Лариса Голотова, представник "За конкретні справи". – І саме такі спортивні заходи, як «Сокіл» (Джура), допоможуть виростити наших дітей мужніми і сильними патріотами та ревними прихильниками здорового способу життя.

За рішенням організаторів заходу, третє місце посіли дві школи: Городоцька гімназія та Городоцька ЗОШ №4. Друге місце дісталося Лісоводам, а лаври переможців отримали господарі – учні Кузьминського НВК.

Юрій Коваль

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці