• 01.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 02.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Свято Святого Антонія

Настоятель Городоцької парафії ксьондз Віктор Лутковський

13 червня віряни католицької церкви вшановують Святого Антонія Падуанського, до якого звертаються хворі в молитвах про зцілення та просять покровительства ті, котрі люблять подорожувати.
А так як у Городоцькому католицькому храмі Святого Станіслава, єпископа і мученика, зберігається чудотворна ікона Святого Антонія, якій більше 400 років і яка в Городку вже 230 років, - День Святого Антонія для городоччан-католиків - традиційно величне і загальношановане свято.

У костелі святого Станіслава зібралися тисячі парафіян, паломників та священнослужителів із багатьох регіонів України.
Цього року урочисту літургію очолив єпископ‑помічник Кам’янець‑Подільської Дієцезії Радослав Змітрович OMI. Багато священиків і вірян взяли участь у спільній молитві. Своїм співом прикрашав літургію хор ім. Отця Владислава Ванагса м. Городок.

Теплі слова вдячності вірянам храму Святого Антонія, які доклали зусиль до підготовки та організації святкування, а також усім, хто прийшов розділити спільно радість і врочистість свята, висловив настоятель Городоцької парафії ксьондз Віктор Лутковський, котрий наголосив, що  образ Святого Антонія духовно єднає мешканців усього Поділля й передусім жителів Городоччини.

Народний депутат України, почесний громадянин міста Городок Олександр Володимирович Герега

На богослужіння до храму Святого Станіслава завітав народний депутат України, почесний громадянин міста Городок Олександр Володимирович Герега та привітав вірян і гостей зі святом, побажав, щоб у душах людських не згасав вогник віри в Бога та надії на Божу благодать і Святий Антоній оберігав і був заступником католицької общини Городоччини, а також пообіцяв посприяти храму Святого Станіслава в проведенні ремонтних робіт, які тривають уже довгий час і не можуть завершитися через нестачу коштів.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці