• 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Друга світова  війна забрала життя багатьох мільйонів людей і скалічила безліч невинних людських доль. Саме тому  її початок назавжди залишився в пам’яті очевидців і досі не дає спокою нікому.

Члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи»

Сьогодні, 22 червня 2017 року, в м. Городок відбулися заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Ветерани Другої світової війни, представники громадськості, місцевих органів виконавчої влади та трудові колективи підприємств, установ, організацій, члени Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» хвилиною мовчання  вшанували пам’ять жертв війни в Україні та поклали корзини з квітами до Обеліску Слави. Кожен рік у цей день усі вшановують  героїв, які вірою і правдою захищали свою землю й подарували світові свободу. У цей трагічний для усіх нас день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни, хто першим прийняв на себе цей страшний удар, і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані назавжди. 


   Мітинги-реквієми відбулися в  усіх населених пунктах району з покладанням вінків і квітів до пам'ятників загиблим та поминальними панахидами до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Бажаємо всім ветеранам і свідкам тих днів довгих років життя, здоров'я і щастя, а їх дітям і внукам — гордості за свою країну та своїх предків.
Вічна пам’ять загиблим. СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ!

Загальне фото

Ірина ЛУТКОВСЬКА

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці