• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День Конституції України

Урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України

В Основному Законі України задекларовані багатовікові принципи та ідеали нашої нації, які засвідчують фундаментальне прагнення кожного з нас – жити у власній єдиній незалежній суверенній державі.

 Ми повертаємось нарешті до європейського дому через завершення процедури ратифікації Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Ми возз’єднуємося із сім’єю, частиною якої були століттями.

 27 червня в м. Городку біля погруддя українського історика, громадського та політичного діяча М. С. Грушевського відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Конституції України. Очільники району та міста, працівники установ та організацій, громадськість, представники ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» зібралися з нагоди свята на центральній площі міста.

 

Незабутні враження усім присутнім подарував вокально- інструментальний ансамбль викладачів Городоцької дитячої музичної школи, у виконанні якого прозвучали відомі класичні та сучасні музичні композиції.

 По завершенню урочистостей учасники зібрання поклали квіти до погруддя М. С. Грушевського.

 Щиро вітаємо всіх  із визначним державним святом — Днем Конституції України!

 Савченко А.В.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці