Акваріум для діток з обмеженими фізичними можливостями

Подарунок дітям

В Україні близько 3 мільйонів людей - інваліди. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт - це все необхідно людині з особливими потребами. Але не будемо забувати про головне - увагу та розуміння.

Головна проблема дитини з обмеженими можливостями полягає у зв’язку із зовнішнім світом. А це обмеженість спілкування з однолітками, неспроможність реалізовувати себе в спорті, проблеми з подорожуванням та інше. Адже проблема інвалідності не обмежується медичним аспектом, це соціальна проблема нерівних можливостей.

Подарунок для діток з обмеженими фізичними можливостями

Представники громадської організації «За конкретні справи» для діток з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають в Городоцькому центрі реабілітації, подарували акваріум із рибками, водоростями та усім потрібним приладдям. Вадим Віталійович Якубовський від імені народного депутата України Олександра Гереги сказав, що наш прямий обов'язок - забезпечити дітям комфортні умови для розвитку, дати можливість реалізувати свої таланти і здібності, докласти максимум зусиль, щоб діти були щасливими. А акваріумні рибки допомагатимуть заспокоювати нерви та піднімати настрій.

Акваріум для дітей
Андрій Савченко