• 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg
  • 004.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

У ГОРОДКУ ВСТАНОВЛЮЮТЬ НОВІ АВТОБУСНІ ЗУПИНКИ

Поки що у місті буде облаштовано три нових зупинки.

Декілька тижнів тому одна із них була облаштована біля ринку «Форум». Минулого тижня ще одну встановлено в центрі міста.

«Додаткові автобусні зупинки у місті – необхідні», - з такими словами до міської ради не раз зверталися жителі як міста, так і району. Особливо - з проханням встановити зупинку на вулиці Грушевського.

- Тут чекають на автобус люди, які їдуть у Сатанівську зону, зокрема - у Кремінну, Радковицю, Борщівку, а також Бедриківці, - зауважує Олена Гріх, секретар Городоцької міської ради. – І транспорт вони чекають завжди просто неба в будь-яку погоду. Тож міська рада не могла проігнорувати прохання людей, винайшла кошти у міському бюджеті і замовила додаткові зупинки.

Зупинка по вулиці Шевченка, біля ринку «Форум»

На виготовлення такої зупинки потрібно близько тижня. Спершу спеціалісти зварюють металеву конструкцію, потім накривають її полікарбонатом, встановлюють дерев’яні лавочки і фарбують. Окрасою зупинки є квітники та патріотичні фото з написом «Я люблю тебе, мій Городок». Варто зазначити, що ідея та дизайн саме таких зупинок належить депутату міської ради Анатолію Матвєйцеву.

- У Польщі побачив подібні зупинки, але при їх виготовленні були внесені певні корективи, - розповідає Анатолій Матвєйцев. – Щось удосконалено, щось – змінено. Маємо чимало ідей, щоб зробити наше місто ще кращим. Аби лише молодь цінувала все, що ми робимо, не нищила і не ламала, а допомагала нам.

Поки що у місті буде облаштовано три нових зупинки. Дві із них вже встановили: одну – по вулиці Шевченка, біля ринку «Форум», іншу – по вулиці Грушевського, навпроти магазину «Ольга». Ще одну планують встановити на перехресті вулиць Гончара та Київської.

Наталія Попович, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці