• 003.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

25 – річчя з дня створення Лісоводського будинку-інтернату

21 липня відбулись урочисті заходи з нагоди 25- річчя з дня створення Лісоводського будинку-інтернату

21 липня відбулись урочисті заходи з нагоди 25- річчя з дня створення Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Привітати працівників та жителів закладу з ювілеєм завітали директор Департаменту соціального захисту населення Лукомська Світлана Іванівна, заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Бабин Віктор Петрович, заступник голови районної ради Райтаровський Руслан Борисович, голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Якубовський Вадим Віталійович, голова Сатанівської територіальної громади Собков Альберт Іванович, Лісоводський сільський голова Дзера Ігор Михайлович, директор Лісоводської ЗОШ Михайлова Оксана Антонівна та інші.

Директор закладу Маринчук Олена Юріївна подякувала всім, хто був причетний до створення будинку-інтернату, колишнім керівникам цього закладу та рідному колективу.

Також у цей день вітали зі славним 100-річним ювілеєм Запоточного Олександра Миколайовича, який проживає в будинку-інтернаті з 1996 року.    

Голова Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи» Якубовський Вадим Віталійович привітав від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги працівників та жителів закладу з ювілеєм та вручив подарунок.

Маринчук Олена Юріївна, Лукомська Світлана Іванівна, Якубовський Вадим Віталійович

Маринчук Олена Юріївна, Лукомська Світлана Іванівна, Якубовський Вадим Віталійович

Незабутні враження усім присутнім подарував зразковий танцювальний колектив «Барвінок» із села Клинове (керівник Клімова Оксана Степанівна), у виконанні якого були представлені танцювальні номери. Також для присутніх виступали учні Лісоводської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці