• 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ МИРОНОСИЦІ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ МАРІЇ МАГДАЛИНИ

Сатанівський Свято – Воскресенський храм

4 серпня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять мироносиці святої рівноапостольної Марії Магдалини. У день свята урочисту Божественну Літургію у Сатанівському Свято – Воскресенському храмі, де знаходиться чудотворна ікона святої рівноапостольної Марії Магдалини, за благословенням Високопреосвященнішого Феодора митрополита Кам’янець-Подільського і Городоцького очолив протоієрей, настоятель храму Петро Бабак. Після Літургії відбувся Хресний хід. Також звернулися до вірян настоятелі храмів Православної Городоччини священик Володимир Мартинюк, священик Олександр Сопіга, священик Микола Антонишин, священик Андрій Горохівський, священик Юрій Яцків, священик Олександр Яцейко, священик Степан Ковальчук зі  словом проповіді, у якому розповіли про життя святої рівноапостольної Марії Магдалини, наголосивши, що воно є прикладом того, якою повинна бути любов до Бога і вірність Йому.

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ МИРОНОСИЦІ РІВНОАПОСТОЛЬНОЇ МАРІЇ МАГДАЛИНИ

Урочистий захід приготували і вихованці  недільної школи, що діє при цьому храмі. Діти з натхненням декламували вірші  для своїх найрідніших. Багато чудових слів, щирість дитячих сердець подеколи викликали сльози радості на очах у жінок. Теплі слова вітання в день  свята та ікону Почаївської Божої Матері від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги прихожанам Сатанівського Свято-Воскресенського храму передав голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Віталійович Якубовський.

Ірина ЛУТКОВСЬКА

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці