День працівників будівельної галузі

За святковим столом у місцевому кафе зібрались ветерани та  працівники будівельної галузі Городоччини

У нашій країні це свято було засноване Президентом України Леонідом Кучмою, Наказом № 273/93 від 22.07.1993 р., для підтримки ініціативи працівників промисловості будівельних матеріалів і будівництва. Професійне свято працівників будівельної галузі відтоді щороку святкують у другу неділю серпня.

Будівництво йде неймовірно високими темпами. Завдяки професійній роботі будівельників здійснюється економічне зростання країни, відбувається активний розвиток і вдосконалення усіх галузей в Україні.

Будівництво є не лише практичною потребою, але і високим мистецтвом. Адже саме завдяки роботі будівельника вулиці нашої держави поступово змінюються, багато жителів отримує своє житло. Результати роботи людей цієї професії завжди можна побачити на власні очі.

Урочисті заходи з нагоди цього свята відбулися в м. Городку. За святковим столом у місцевому кафе зібрались ветерани та  працівники будівельної галузі Городоччини. Слова вітання та вдячності прозвучали від Володимира Карловича Задворного, колишнього голови Городоцького райагробуду, Вадима Леонтійовича Мацьохи, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства і будівництва Городоцької РДА, Підлісного Василя Васильовича, голови Городоцької міської ради, Володимира Євгеновича Снігурського, колишнього заступника голови райагробуду, та інших.

Представник політичної партії «За конкретні справи» Василь Іванович Накутній від імені народного депутата України Олександра Володимировича Гереги привітав усіх присутніх зі святом, подякував за вагомий вклад у розбудову рідного краю, побажав здоров’я, достатку, миру та вручив подяки.

За святковим столом у місцевому кафе зібрались ветерани та  працівники будівельної галузі Городоччини

Тож бажаємо працівникам будівельної галузі Городоччини здоров’я, успіхів і натхнення, благополуччя сім’ям. Нехай їхня  праця приносить їм радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Україні - процвітання.

Андрій Савченко