• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 002.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

Поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври

Свято-Успенська Почаївська Лавра- це старовинний монастир, який перебуває під особливим покровом Божої Матері. Тут Діва Марія явилася монахам-пустинникам, залишивши на скалі слід Своєї Стопи. Цю землю прославила на весь світ Почаївська чудотворна ікона Божої Матері. Тут знаходяться нетлінні мощі угодників Божих Іова та Амфілохія.

Цікава подорож до однієї  з найбільших святинь православ’я

Настоятель храму преп. Онуфрія Великого, що у м. Городку, протоієрей Олексій Добош Благочинний УПЦ та вихованці духовно-просвітницького центру «Держава» звернулися з проханням в Хмельницьку обласну громадську організацію «За конкретні справи» допомогти організувати поїздку до Святих місць Свято-Успенської Почаївської Лаври. Громадська організація допомогла вирішити транспортне питання, завдяки якому діти Духовно-просвітницького центру «Держава» здійснили цікаву подорож до однієї  з найбільших святинь православ’я.  Також відвідали Джерело Святої Праведної Анни — гідрологічну пам'ятку природи місцевого значення, де вода витікає із крейдяного підвищення. Розташована на західній околиці села Онишківці Дубенського району Рівненської області, за 1 км від межі між Рівненською та Тернопільською областями. Знаходиться на території Скиту святої праведної Анни Свято-Миколаївського Городоцького жіночого монастиря.

Джерело Святої Праведної Анни

Парафіяни храму преп. Онуфрія Великого та вихованці Духовно-просвітницького центру «Держава» вдячні народному депутату України Олександру Герезі та Хмельницькій обласній громадській організації «За конкретні справи» за допомогу.

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці