• 003.jpg
  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

1 вересня – День знань

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято!

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітання, i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчанні та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожної людини. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті шкільні роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.

Представники громадської організації «За конкретні справи», лідером якої є народний депутат України Олександр Герега, у День знань привітали вчительські та учнівські колективи із початком нового навчального року, вручили 430 першокласникам Городоччини подарункові набори.

Цьогоріч Городоцька гімназія  приймала до своєї великої шкільної родини 65 п’ятикласників. Для них це свято особливе: новий навчальний заклад, нові враження, друзі, вчителі. Незабутнім був захід – це посвята в гімназисти, де учні читали вірші, давали обіцянку гімназиста й отримали свій перший документ – посвідчення гімназиста. Напутні слова звучали від директора Станиці С.В. й класного керівника 1(5)-А класу Савченко Н.В.

Приємний сюрприз зробили випускники 2017 року. Вони прийшли на свято і привітали з Днем знань та подякували усім вчителям, своєму класному керівнику, вчителю української мови та літератури Савченко Н.В., директору, вчителю математики Станиці С.В. за невтомну працю й ґрунтовні знання, а своїй молодій зміні, п’ятикласникам, побажали працелюбності, відповідальності, наполегливості й старанності.

У цей святковий день побажаємо всім школярам досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, а також, щоб над нашою країною завжди було мирне небо.  Слава Україні!!!

Андрій Савченко

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці