• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

День працівників цивільного захисту України

День працівників цивільного захисту України

17-го вересня – професійне свято у рятувальників – людей мужніх, рішучих, сильних духом, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.

З Днем працівників цивільного захисту України (Днем рятівника) прийшли привітати зі святом співробітників Городоцького районного сектору головного управління ДСНС України в Хмельницькій області заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Віктор Бабин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, Городоцький міський голова Василь Підлісний. Було сказано багато теплих слів та побажань нашим рятівникам,  вручено подяки та грошові винагороди.

Голова районної організації політичної партії «За конкретні справи» Вадим Якубовський привітав від імені народного депутата України Олександра Гереги співробітників Городоцького районного сектору головного управління ДСНС зі святом. Побажав, щоб готовність захищати національні багатства Вітчизни і, насамперед, найцінніше - людське життя  ніколи не вичерпувалась і надихала на нові досягнення у благородній і гуманній справі. Також рятівники отримали від  громадської організації «За конкретні справи» подарунок – мікрохвильову піч.

Андрій Савченко.

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці