УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29 вересня 2017 року в СК «Епіцентр» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти

29 вересня 2017 року в СК «Епіцентр» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти. Привітали освітян Городоччини з їхнім професійним святом: народний депутат України I скликання, депутат Хмельницької обласної ради  Поворозник Володимир Васильович та помічник народного депутата України  Гереги Олександра Володимировича Якубовський Вадим Віталійович. З вітальними словами до усіх присутніх звернулись голова Городоцької районної державної адміністрації  Кропивницький Віталій Вікторович, голова Городоцької районної ради Зелінська Ольга Петрівна, Городоцький міський голова Підлісний Василь Васильович, начальник відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації Пунда Вадим Дмитрович. Звертаючись  до учасників зібрання, виступаючі подякували педагогам, ветеранам галузі за плідну працю на освітянській ниві, небайдужу громадянську позицію, також було зазначено, що професійне свято цього року випало на особливий період у житті працівників освіти. Адже Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про освіту».

       За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток  освіти, патріотичне виховання учнівської молоді та з нагоди Дня працівників освіти було нагороджено кращих працівників освіти Почесними грамотами та Подяками Хмельницької обласної ради, Городоцької районної державної адміністрації, районної ради та міської ради, а також відділу освіти Городоцької районної державної адміністрації.

       Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, що представляли різні навчальні заклади та Городоцький районний Будинок культури. Приємним дарунком працівникам освіти від народного депутата України Олександра Володимировича Гереги став концерт народного артиста України Івана Поповича.

Концерт народного артиста України Івана Поповича

   Шановні вчителі, щира подяка Вам за постійну самопожертву і щоденну самовіддачу, любов і турботу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка