• 003.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 004.jpg
  • 001.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

В приміщенні Городоцької районної державної адміністрації та Городоцької районної ради відбувся святковий захід до Дня працівника соціальної сфери

         03 листопада 2017 року в приміщенні Городоцької районної державної адміністрації та Городоцької районної ради відбувся святковий захід до Дня працівника соціальної сфери. Участь у заходах взяли перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації Сергій Анатолійович Зборовський, голова Городоцької районної ради Ольга Петрівна Зелінська, Городоцький міський голова Василь Васильович Підлісний, помічник народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Вадим Віталійович Якубовський, які привітали всіх працівників соціальної сфери району з професійним святом та побажали їм міцного здоров’я, витримки, миру та злагоди.

З нагоди свята  в  залі зібрались трудові колективи  управління соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду, центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, управління та відділи районної державної адміністрації, установи, підприємства та організації району.

  За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист,  активну життєву позицію та з нагоди професійного свята  кращих працівників соціальної сфери району нагородили  Почесними грамотами  та Подяками Хмельницької обласної ради, районної державної адміністрації, районної ради та Городоцької районної організації політичної партії «За конкретні справи». Присутні почули на свою адресу багато теплих, щирих слів від  колег та отримали  естетичне враження від концертної програми, підготовленої працівниками закладів культури Городоччини.

 Щиро бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії, і нехай добро, зроблене Вами, повертається до Вас сторицею.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці