• 002.jpg
  • 003.jpg
  • 001.jpg
  • 004.jpg
  • 005.jpg

Пошук по сайту

Лічильник відвідувачів

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Новини

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

День працівників культури та майстрів народного мистецтва

09 листопада 2017 року у приміщенні Городоцького районного Будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Приємним і символічним є те, що свято працівників культури і майстрів народного мистецтва одночасно відзначається з Днем української писемності та мови, які є одним із головних першоджерел творення національної культури та народного мистецтва.

 Щоб привітати працівників культури Городоччини, участь у заходах взяли Городоцький міський голова Василь Васильович Підлісний та помічник народного депутата України Олександра Володимировича Гереги Вадим Віталійович Якубовський. За вагомий особистий внесок у розвиток української культури і мистецтва, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність  та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва  від імені народного депутата України  Олександра Володимировича Гереги  Почесними нагородами було відзначено кращих працівників галузі.

Шановні працівники закладів культури,  нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Ірина Лутковська, фотографії Андрія Савченка

 

"НАШ ГОРОДОК"

© 2011 All right reserved. Інформаційний портал Городоцького району.     Створення сайтів
При передруці матеріалів посилання на сайт є обов'язковим! Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.

Олександр Герега народний депутат України За конкретні справи АТП Чемерівці