ЖИТЕЛІ ГОРОДОЧЧИНИ ВЗЯЛИ ПІД ЦІЛОДОБОВУ ОХОРОНУ ГОРОДОЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД

Представники Городоцької міської ради на чолі з міським головою Василем Підлісним

Свого часу в Україні працювало понад 190 цукрових заводів, і ми були світовими лідерами, а сьогодні заводів залишилось близько п’яти десятків, і цукор в Україну імпортують із Польщі і навіть із Білорусії, яка ніколи не виготовляла й для себе достатньо цукру. Не секрет, що другий Городоцький цукровий завод можуть порізати на металобрухт так, як це у свій час було зроблено з першим Городоцьким цукровим заводом, Сатанівським цукровим заводом та десятками цукрових заводів по всій Україні.

Відтепер територія навколо заводу знаходиться під цілодобовою охороною і жоден кілограм металу не буде вивезено поза її межі

29 грудня до Городоцького цукрового заводу завітали невідомі особи, які зі слів охорони заводу були  представниками власників. Молодики спортивної статури хутко  оглянули територію заводу та приміщення і миттєво зникли. За досить короткий період часу, щоб запобігти знищенню заводу, представники Городоцької міської ради на чолі з міським головою Василем Підлісним та небайдужою громадськістю Городоцької об’єднаної територіальної громади, серед яких були й колишні працівники заводу, учасники АТО, воїни- інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав, волонтери, перевірили стан справ на заводі і, переконавшись, що станом на сьогодні  Городоцькому цукровому заводу нічого не загрожує, привітали власників заводу з прийдешніми Новим роком та Різдвом Христовим та наголосили, що відтепер територія навколо заводу знаходиться під цілодобовою охороною і жоден кілограм металу не буде вивезено поза її межі.

ЖИТЕЛІ ГОРОДОЧЧИНИ ВЗЯЛИ ПІД ЦІЛОДОБОВУ ОХОРОНУ ГОРОДОЦЬКИЙ ЦУКРОВИЙ ЗАВОД

Ірина Лутковська