ВІДКРИТИ ДЛЯ СЕБЕ НАШУ КРАЇНУ

Будівельно-господарський гіпермаркет 'Епіцентр К'

Побувати в приміщенні Верховної Ради України, відвідати історичні пам’ятки культури та архітектури Києва, відпочити на теплоході під час поїздки по Дніпру мали можливість переможці та учасники фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Ніхто не забутий, ніщо не забуто!». Конкурс проводився під патронатом депутата Верховної Ради України Олександра Гереги.
І саме завдяки народному депутату юні жителі району змогли ознайомитися із столицею України 18 липня. Для багатьох представників творчої молоді із Лісовод, Ярмолинець, Чемеровець та Дунаєвець – це була перша поїздка у Київ. Діти милувалися золотоверхими соборами, пам’ятками історії та архітектури. Насамперед учнівську молодь гостинно запросили на сніданок у будівельно-господарський гіпермаркет «Епіцентр К-6» - найбільший будівельний комплекс світу, який внесено до Книги рекордів Гіннеса. Його площа – 56 тис. м2.


Працівники гіпермаркету ознайомили дітей з організацією роботи, показали, як працює бізнес в Україні. Олександр Герега в молодому віці мріяв про власну справу, для цього працював, і як бачимо - мрії здійснюються. Тож у молоді викликало інтерес, а можливо і бажання в майбутньому створення власної справи.

Незабутніми були відвідини Верховної Ради України
Переїхавши комфортабельним автобусом у центр Києва, діти побували біля Софіївського собору, прослухали розповідь екскурсовода про встановлення пам’ятника Богдану Хмельницькому, прогулялися знаменитим Андріївським узвозом, приклалися до ікон Андріївської церкви. Вразив молодь будинок з химерами, приміщення Національного банку України. Також діти провели час на Майдані Незалежності та побачили Адміністрацію Президента України. Незабутніми були відвідини Верховної Ради України. Оскільки не кожному випадає нагода побувати в найвищому законодавчому органі держави. Для цього народний депутат Олександр Герега особисто звертався з проханням до працівників парламенту. Творча юнь пройшлася кулуарами адміністративного приміщення, побувала в партері сесійної зали.


Олександр Володимирович вбачає майбутнє України саме в молоді, оскільки їй творити в подальшому історію нашої держави. Він надіється на молоде покоління, яке продовжить його справи.
Завершилась незабутня для дітей чотирьох районів поїздка екскурсією по Дніпру, під час якої екскурсовод теплоходу розповів про минуле та сьогодення столиці нашої держави, історичні пам’ятки та сучасні споруди, які розкинулися на схилах Дніпра.

Текст Олена МАТВЄЙЦЕВА, фото Андрій САВЧЕНКО

Пам'ятник Богдану Хмельницькому

Леся Нескромнюк,
помічник народного депутата України Олександра Гереги:
- Така поїздка дітей із виборчого округу №192 не остання, народний депутат України Олександр Герега й надалі буде організовувати відвідини Києва для дітей та молоді.

Фріда Дембін:
- Я для себе немов удруге відкрила столицю України. Поїздка захоплююча, цікава і корисна. Ми побували у парламенті, де приймаються закони, за якими живуть українці. Ми в захваті.

Анастасія Мушинська:
- Особисто мене вразила велич Верховної Ради. Як нам розповіли, у парламенті мало жінок, а, на моє переконання, чим більше жінок керуватимуть країною, тим більше буде порядку. Я би із задоволенням попрацювала в майбутньому депутатом і зробила чимало для покращення рівня життя українців та, безумовно, спромоглася би навести порядок у країні.

Анастасія Ференс:
- Для нас цей день запам’ятається на все життя. Чудова екскурсія по Києву, Верховній Раді України. Ми пізнали основи державності, перейнялися атмосферою державотворення. Кожен задумався над тими проблемами, з якими стикаються міста, села. Побачили, що не так просто керувати державою. Дізналися чимало нового про столицю нашої держави.

Ольга Мельник:
- Я вже не вперше відвідую Київ, але сьогодні відкрила нові його цікавинки. Величні будівлі, пам’ятки історії та архітектури. Усе зачаровує. Дуже гарно у Верховній Раді. Шкода, що ми не побачили, як працюють народні депутати, оскільки цікавимося політичним життям країни, але самі відвідини сесійної зали вражають. Усе сподобалося.

Настя Пробита:
- Наш депутат Олександр Герега провів колосальну роботу на своєму виборчому окрузі, особливо багато гарних справ було зроблено у кожному населеному пункті Городоччини. І що вражає, на цьому не зупинився, він і далі продовжує робити конкретні справи. При цьому Олександр Володимирович не забуває про молодь, проводяться різні конкурси, фестивалі, змагання. Відтак, кожен може заявити про себе, розвиватися спортивно, творчо. А стимули - чудові: призи, поїздки. Від усіх Олександру Герезі щире спасибі.

Олег Федоров,
начальник відділу культури,
національностей та релігій райдержадміністрації:
- Олександр Герега дав можливість молоді реалізувати усі грані свого таланту, і для кращих була відкрита і Україна, і світ. Переможці конкурсів уже побували в Одесі, Львові, Вінниці, Яремчі та в Польщі. Вже вдруге здійснена поїздка у столицю з відвіданням Верховної Ради. Це не просто приємна прогулянка до Києва, а пізнавальна поїздка, діти могли задати питання, які хвилюють майбутнє нашої нації. Чи не вперше народний депутат об’єднав молодь: інтелектуальну, творчу, спортивну, ерудовану.