Із Божою молитвою, із вірою у серці

Із Божою молитвою, із вірою у серці

 

З діда-прадіда освячення води на Богоявлення у с. Велика Яромирка відбувалося на джерелі Федорова криниця. Прагнучи відродити давні традиції релігійної громади, силами небайдужих сільчан та за фінансової підтримки жителя с. Мала Яромирка Ю. І. Осецького, торік на малій батьківщині благодійника було облаштовано місце для зведення каплички. 24 грудня 2017.року її освятили 5 священиків, а вже на початку 2018 року - за тієї ж благодійної допомоги і завдяки сільським активістам - на Федоровій криниці було облаштовано ще й місце для купелі на Водохреща.

Отже, 19 січня хресною ходою від місцевого Свято-Троїцького храму вирушили віряни до джерела Федорова криниця. Цьогоріч тут було досить велелюдно - до 400 осіб. Активно долучились і жителі сусідніх сіл.

Після богослужіння місцевий священик - протоієрей Ярослав Нижник, настоятель Свято-Троїцького храму щедро окропив усіх святою водою, і благодатні краплинки впали навіть на личко найменшої учасниці дійства - чотиримісячної Даші Резничук – благословивши її. Опісля всі бажаючі змогли зануритись у йорданську купіль. Наймолодшим відчайдухом виявився 8-річний Юрко Кривак. За словами місцевих жителів, йорданські купання тривали до пізнього вечора. Радісному настрою, піднесеній атмосфері свята і загальному позитиву сприяв також політ білосніжних голубів, які символізували мир і спокій на нашій землі.

Протоієрей Ярослав Нижник, настоятель Свято-Троїцького храму щедро окропив усіх святою водою

Цього дня на джерелі лунали і святкові салюти. Ця святкова знакова подія відбулась за активного сприяння нашого односельця депутата Городоцької ОТГ О. А. Пасічника. Втім, свято мало своє продовження – ще два дні поспіль (20 і 21 січня) усі бажаючі збирались на Федоровій криниці і… колядували. Віриться, що це стане й надалі доброю традицією нашого села.

Ганна Травнева